BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGaslittle and sweet

2009-03-28

Šeštadienio Sapnai

Posted by doubtful in Kita

    Mano gyvenime ir vėl pakilimai :) Šią akimirką jaučiuosi tokia laiminga, kad net nepadoru… O kai popiet geriant juodą karamelinę arbatą išgirdau griaustinį, maniau, kad tuoj pat išbėgsiu į kiemą ir pradėsiu šokinėti iš laimės :))) Žinoma, po akimirkos tas mielas pirmasis pavasarinis lietutis tapo gan nemalonia kruša, tad planų teko atsisakyti.  Ahh, mane aplankiusi  tokia nuotaika, kai viskas aplinkui atrodo nuostabu ir gera, panašiai kaip  Kiti ir Levinui iš Anos Kareninos, skirtumas tik tas, kad neturiu šalia jokio Levino. Bet argi tai kliūtis? Iš tikrųjų nebežinau kaip paaiškinti tą savo įtartinai puikią nuotaiką. Pavasaris kaip argumentas lyg ir nebeveikia, nes jau bent porą gerų savaičių jaučiu jo alsavimą, gal ir nežymų, bet vis dėlto. Jokie moteriški ciklai šiuo metu neturėtų manęs taip veikti, na nebent jaunatis kažkiek, bet tai lieka neįminta mįslė :) Kitaip sakant, jei nori būti laimingas, tam nereikalingos priežastys.
    O dabar apie sapnus. Ar jums pasitaiko, kad sapnuojate tą pačią vietą daug kartų? Tai va, papasakosiu apie savo svajonių vietą. Taip, svajonių, nes kaskart sapnuoju tą vietą, jaučiuosiu tokia rami, tokia atsipalaidavusi ir laiminga. O viskas atrodo taip. Namukas ant pailgo ežero kranto, lieptelis, aplink tylu, medžiai, ežero vanduo vėsus ir gaivus. Kiekvieną kartą sapne esu sau mielais žmonėmis ir plaukioju ežere. Gal kas numanot, ką tai galėtų reikšti? Sapnuoju gal jau kokį pusmetį.
    Nežinau ką beparašyti pabaigai. Norėčiau, kad kiekvienas žmogus nors kartą gyvenime pasijustų taip, kaip aš šią akimirką. Toks laimingas, jog nebeegzistuoja žemės trauka ir krizės, šlapias oras ir netvarkyti namai. Kai kiekvienas žmogus atrodo nuostabus ir nepakartojamas, kiekviena sekundė - neįkainojama, o gyvenimas - tiesiog… pasakiškas.

Patiko (0)

Rodyk draugamsLeave a reply

 • Monthly

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web