BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGaslittle and sweet

2009-03-31

Apie Nelauktus Svečius

Posted by doubtful in Kita

  Nežinau, kaip jūs, bet aš negaliu pakęsti netikėtų svečių. Žiauriai, nes 99 atvejais iš 100 būnu nepasidažius, susivėlus ir su mylimais treningais. Taigi, galima sakyti, kad tikrai nesu savo geriausioj būklėj. Bet jeigu netyčiom esi neplauta galva ir dar išberta pms spuogų, nusižudyt galima, kai mama neįspėjus atsiveda draugę arba atsiunčia meistrą skalbyklės tvarkyti. Kaip, beje, dabar ir yra. Taigi, mylimi draugai, niekada neateikite neįspėję, jeigu nenorite visą likusį gyvenimą sapnuoti košmarų.
   Oras šiandien buvo toks fainas, pagaliau varėm be striukių į lauką :) Jeigu toks bus ir savaitgalį, būtinai pradėsiu bėgiot. Pats laikas, nes iki bikini sezono liko 2 mėnesiai ty. tik 60 dienų. Jaučiat?

Rodyk draugams

2009-03-31

Ką gero nuveikiau kovą

Posted by doubtful in Kita

   Pamačiau

 • My Blueberry Nights 
 • Boy in Striped Pyjamas
 • August Rush
 • Monstrų Biuras
 • Hawl’s Moving Castle
 • Penktasis Elementas

   Perskaičiau

 • Melissa Nathan “Auklė”
 • Levas Tolstojus “Ana Karenina”
 • Balys Sruoga “Dievų Miškas” 

   Pagaminau

 • kiaušinienė
 • tuno salotos
 • omletas su daržovėmis         

PS. Iš paskutinių punktų prašom nesijuokti, čia man jau didelė pažanga :)

Rodyk draugams

2009-03-28

Tau

Posted by doubtful in Kita

    Atsiprašau, nuoširdžiai. 

Rodyk draugams

2009-03-28

Šeštadienio Sapnai

Posted by doubtful in Kita

    Mano gyvenime ir vėl pakilimai :) Šią akimirką jaučiuosi tokia laiminga, kad net nepadoru… O kai popiet geriant juodą karamelinę arbatą išgirdau griaustinį, maniau, kad tuoj pat išbėgsiu į kiemą ir pradėsiu šokinėti iš laimės :))) Žinoma, po akimirkos tas mielas pirmasis pavasarinis lietutis tapo gan nemalonia kruša, tad planų teko atsisakyti.  Ahh, mane aplankiusi  tokia nuotaika, kai viskas aplinkui atrodo nuostabu ir gera, panašiai kaip  Kiti ir Levinui iš Anos Kareninos, skirtumas tik tas, kad neturiu šalia jokio Levino. Bet argi tai kliūtis? Iš tikrųjų nebežinau kaip paaiškinti tą savo įtartinai puikią nuotaiką. Pavasaris kaip argumentas lyg ir nebeveikia, nes jau bent porą gerų savaičių jaučiu jo alsavimą, gal ir nežymų, bet vis dėlto. Jokie moteriški ciklai šiuo metu neturėtų manęs taip veikti, na nebent jaunatis kažkiek, bet tai lieka neįminta mįslė :) Kitaip sakant, jei nori būti laimingas, tam nereikalingos priežastys.
    O dabar apie sapnus. Ar jums pasitaiko, kad sapnuojate tą pačią vietą daug kartų? Tai va, papasakosiu apie savo svajonių vietą. Taip, svajonių, nes kaskart sapnuoju tą vietą, jaučiuosiu tokia rami, tokia atsipalaidavusi ir laiminga. O viskas atrodo taip. Namukas ant pailgo ežero kranto, lieptelis, aplink tylu, medžiai, ežero vanduo vėsus ir gaivus. Kiekvieną kartą sapne esu sau mielais žmonėmis ir plaukioju ežere. Gal kas numanot, ką tai galėtų reikšti? Sapnuoju gal jau kokį pusmetį.
    Nežinau ką beparašyti pabaigai. Norėčiau, kad kiekvienas žmogus nors kartą gyvenime pasijustų taip, kaip aš šią akimirką. Toks laimingas, jog nebeegzistuoja žemės trauka ir krizės, šlapias oras ir netvarkyti namai. Kai kiekvienas žmogus atrodo nuostabus ir nepakartojamas, kiekviena sekundė - neįkainojama, o gyvenimas - tiesiog… pasakiškas.

Rodyk draugams

2009-03-22

Sekmadienio vakaras

Posted by doubtful in Kita

 Ką nuveikei per savaitgalį? Kaip savaitgalis?
 Šiti klausimai mane žudo. Savaitgalis yra skirtas poilsiui, soriukas, bet jokie namų darbai man neimponuoja. Daugiausia, ką galiu nuveikti per savaitgalį - susitikti su draugais, paskaityti knygą arba praleisti dieną naršydama internete. Labai retais atvejais ką nors pagaminti arba apsitvarkyti. Yeeep, aš baisi tinginė.

 Tačiau visą savaitgalį vienas dalykas man niekaip neišėjo iš galvos.
 Ar žinote tą jausmą, kai apie vieną tau artimą žmogų atskleidžiama visa tiesa? Tai, ką seniai nujautei ar net maždaug numanei, bet tik tuomet akys atsiveria, supranti, kas iš tiesų įvyko ir našta užgriūna pečius. Būtent taip dabar jaučiuosi. Ne įskaudinta, kaip iš tikrųjų galėčiau jaustis, bet bijanti tam žmogui netyčia parodyti, jog jis krito mano akyse ir kad nebenoriu turėti jokių reikalų. Nenorinti būti veidmaine, bet kartu ir nenorinti kelti skandalo, todėl besišypsanti į akis ir sutrikusi viduje. Kaip sunku pasidaro parašyti paprastą žinutę prieš miegą… Žinoti, kad į gražius žodžius nebegali atsakyti tuo pačiu.
 Blogiausia tai, kad nothing happened. Ir jei sulaukčiau klausimo, kas privertė mane taip pakeisti nuomonę, nežinočiau ką atsakyti. Niekas neprivertė. Tiesiog taip atsitiko, kad ilgai nurijamos nuoskaudos galiausiai išsiveržia ir paima viršų. Gaila, kad taip nutiko.
 Bet gyvenime niekas nevyksta be priežasties, todėl manau, gerai, kad taip atsitiko dabar, negu kad vėliau.

 Grįžtant prie malonesnių dalykų, šiandien iškepiau omletą ir artimiau susipažinau su savo fotoaparatu, todėl jaučiuosi esanti tikra hero ;)
 By the way. Jei kas turit minčių, dėl ko žmogus turėtų vertinti gyvenimą (lietuvių kalba) arba norite papasakoti apie sports events in Lithuania (anglų kalba), nesidrovėkit :)

 

  Xoxo,
  M.

 PS. Friday was awesome. I’ve never been that drunk and crazy before.

Rodyk draugams

2009-03-17

Happy St.Patrick’s Day

Posted by doubtful in Kita

Šiandien aš irzli, sutrikusi ir pikta.
OK, tam nėra jokių rimtų priežasčių, bet ko vertas vien oras? Pamatai už lango siaučiantį vėją, šlapdribą ir norisi susivynioti lyg mumijai į pledą ir tik uostyti iš virtuvės sklindančius kvapus.
Pora jaukiai rausvai oranžinių konversiukų guli prie durų ir it šuniukas gailiomis akytėmis laukia pavasario. Just like me..
Beje, kas liečia  šuniukus, tai  grįždama iš miesto mačiau mažą mergytę su mano svajonių puppy (ty. baltu, mažu, pūkuotu mielumo įsikūnijimu). Ohhh that’s so cute! Taip ir norėjosi nufotografuoti:) velniop tą pūgą.

Rodyk draugams

2009-03-13

Dviračiai ir pavasaris

Posted by doubtful in Kita

Ar tikite ženklais?
Aš taip, nes manau, jog šiame pasaulyje niekas nevyksta be priežasties.

Taigi visi ženklai - nutirpęs sniegas, išlindusi saulutė, Jurgos postas, per žinias nugirstas pranešimas apie danų dizainerio sukurtą brangiausią pasaulyje dviratį iš aukso, keli šiandien su dviračiais užmatyti žmonės signalizuoja, kad jau metas traukti iš garažo savo šaunųjį dviratuką. Kiek galima nosį įbedus į knygas ir monitorių sėdėti namie? Metas pramankštinti savo baigiančius išnykti raumenukus ir pravėdinti plaučius.
Beje, ar žinojote, kad danai, kaip ir olandai, pamišę dėl dviračių? Jei ketinu ateityje ten studijuoti, o aš ketinu, reikėtų jį prisijaukinti, nes tikri danai nepaiso jokių oro sąlygų. Dviratis jiems šventas.
Šiai transporto priemonei neabejingos ir selebritės


Kate Beckingsale


Jolie&Pitt


Jessica Alba
nuotraukos instyle.com

Ir šiaip mados aukos…

Ir netgi Armani madų šou…

Taigi, ryt būtinai nuvalysiu dulkes nuo saviškio ir važiuosiu gaudyti vėjo.
Wish me luck!

Xoxo,
M.

Rodyk draugams

2009-03-11

Apie Kitų Nelaimes

Posted by doubtful in Kita

 Situacija tokia. Visai netyčia susitinkate savo 10/20/100 metų nematytą klasiokę N. Ji, kažkada buvusi laiba it smilga, dabar klaikiai išdramblėjusi. Kaip elgiatės?

a) Kalbatės lyg niekur nieko, tarsi tie +36kg nieko nekeistų. Juk ji liko tas pats žmogus.
b) Užjaučiamu ir saldžiu balseliu paklausiate, ar ji jau išmėgino X dietą, tada užvedate temą apie madingiausius sporto klubus ir būtinai papasakojate, kaip jums pavyko numesti 10kg per 5 dienas.
c)  Kalbatės lyg niekur nieko, o jai nuėjus puolate skambinti visoms draugėms, klasiokams ir pažįstamiems iš eilės. Jūsų savivertė pašoka iki debesų - “aš numečiau, o ji sustorėjo!”.
d) “Oooo, N, sveikinu! Kada gimdysi?”
e) Apsimetate, kad esate nepažįstami.
f) Tiesiai į akis išrėžiate, jog ji atrodo gerokai “pasitaisiusi”.
g) Paklausiate, kur ji rado toookio dydžio drabužių, gal pravers jūsų nėščiai draugei?

PS. Mano nuomone, nederėtų labai džiaugtis dėl kito nelaimės…
Deja, šiuo klausimu kišu 3:1

Rodyk draugams

2009-03-09

Pirmadienio Džiaugsmai

Posted by doubtful in Kita

 Ar jums yra taip buvę, kad eini gatve ir be jokios pateisinamos priežasties šypsaisi? Aplink niūrūs veidai, pilkas susitingęs oras, o širdis krykščia iš džiaugsmo? Atrodo, kad tuoj pakilsi nuo žemės kaip gera :)
 Aišku, tokia būsena suprantama, kai pvz., laimi milijoną, puikiai išlaikai egzaminus ar įsimyli. Bet jei nei vienas iš šių dalykų nenutinka ir vis tiek taip gera? A bit freaky, isn’t it? Esu linkusi manyti, kad čia tokia mano reakcija į ilgai lauktą ir neišvengiamai artėjantį pavasarį (ar jau girdėjot grįžusius paukščius miške?).

 Kitas šiek tiek keistas dalykas - vis dažniau aplankančios mintys apie mirtį. Aišku, neketinu žudytis ar pan., bet pagaunu save mąstančią, kiek daug dar nepadariau, nepatyriau, nepamačiau ir darosi gaila… Tomis akimirkomis suvokiu, kaip vis dėlto myliu gyvenimą, kad ir koks jis bebūtų. Kito juk nebebus. Kūnas pagaugais nueina, kai supranti, jog šita diena gali būti paskutinė ir nėra nieko, kas galėtų tai sustabdyti.

 PS. Daugiau niekada neisiu į mišką be fotoaparato! Never ever!

Xoxo,
M.

 

Rodyk draugams

2009-03-08

Jei galėčiau pakartoti gyvenimą

Posted by doubtful in Kita

  Vėžiu sergančiai garsiai humoristei Ermai Bombeck reikėjo organo transplantacijos, bet ji nesutiko apeiti kitus donorų laukiančius ligonius ir operuotis be eilės, nors, būdama žymi ir turtinga, būtų galėjusi tai padaryti. Taip ir nesulaukusi eilės, ji mirė nuo organo nepakankamumo. Išmintingai pasielgsime, jeigu įsidėmėsime, ką toji dama parašė:

  JEI GALĖČIAU PAKARTOTI GYVENIMĄ

    Būčiau mažiau kalbėjusi ir daugiau klausiusi kitų. Būčiau dažniau kvietusi draugus vakarienei, net jei kilimas dėmėtas, o sofa išblukusi. Būčiau valgiusi kukurūzų spragėsius “gerojoje” svetainėje ir daug mažiau nerimavusi dėl nešvaros, jeigu kas nors būtų norėjęs uždegti ugnį židinyje.
    Būčiau praleidusi daugiau laiko su savo seneliu ir klausiusi jo kalbų apie jaunystę. Niekada nebūčiau reikalavusi uždaryti automobilio lango gražią vasaros dieną, kad neišsidraikytų mano ką tik padaryta šukuosena. Būčiau deginusi tą rausvą rožės formos žvakutę, kuri paseno ir aptirpo sandėliuke.
    Būčiau sėdėjusi pievoje su vaikais ir nesijaudinusi dėl žolės dėmių ant drabužių. Būčiau mažiau verkusi ir juokusis žiūrėdama televiziją, daugiau - stebėdama gyvenimą. Būčiau labiau dalijusis atsakomybės našta su vyru. Susirgusi būčiau gulusi į lovą, užuot įsivaizdavusi, kad pasaulis sustos, jei vieną dieną praleisiu. Niekada nebūčiau pirkusi daiktų vien todėl, kad jie praktiški, nesitepa, ar turi garantiją visam gyvenimui.
    Užuot troškusi, kad nėštumo mėnesiai kuo greičiau prabėgtų, būčiau džiaugusis kiekviena akimirka, suprasdama, kad manyje auganti paslaptis - vienintelė proga gyvenime padėti Dievui daryti stebuklą. Niekada nebūčiau sakiusi karštai mane bučiuojantiems vaikams: “Vėliau. Dabar marš praustis ir vakarieniauti.”
    Būčiau dažniau kartojusi “Aš tave myliu…” ir dažniau sakiusi “Atsiprašau…”, bet labiausiai, jei galėčiau pakartoti savo gyvenimą, būčiau branginusi kiekvieną minutę. Būčiau žiūrėjusi ir tikrai mačiusi, būčiau tikrai gyvenusi ir kiekviena akimirka būtų likusi man. Baikite nervintis dėl menkų dalykų. Nesijaudinkite, kad kažkas jūsų nemėgsta, kad kažkas turi daugiau, nesirūpinkite, kas ką daro. Verčiau džiaukimės santykiais, kuriuos turime, ir tais, kurie mus myli. Verčiau galvokime, kuo Dievas mus APDOVANOJO. Ir ką darome, kad kasdien lavintume protą ir sielą, tobulėtume fiziškai, emociškai ir dvasiškai.
    Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytume. Turime tik vieną kartą pabandyti gyventi, o paskui jo nebelieka.
    Tebus palaiminta visų jūsų diena.

    Erma Bombeck

 Juliette McGannon Michael McGannon “Pasiruošę greičio ruožui”

   

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »
 • Monthly

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web